Inovatyvios 3PL paslaugos prisitaikančios prie Jūsų Verslo

Trečiosios šalies logistikos tiekimo grandinė (angl. Third-Party Logistics), įprastaivadinama 3PL, yra verslo modelis, kuris optimizuoja logistikos procesus. Kada įmonė perduoda dalį arba visą savo logistikos tiekimo grandinės valdymą, tai šis sudėtingas procesas pavirsta lengvu.

Laika Logistic pradėjo teikti 3PL paslaugas, kurios padeda spręsti įvairias tiekimograndinės problemas. Kartu su patyrusiais specialistais logistikos srityje, mes galime padėtiišspręsti keletą pagrindinių problemų:


Tiekimo grandinės veiklos optimizavimas:

Atliekame išsamią analizę, siekdamiužtikrinti efektyvią tiekimo grandinės veikimą. Tai apima efektyvesnį maršrutųplanavimą, sandėliavimo procesų optimizavimą, prekių komplektavimo efektyvumą ir pan.


Kaštų sutaupymas:

padedame įmonei efektyviau naudoti išteklius ir sumažintilogistikos kaštus. Tai gali apimti efektyvesnį transportavimą, optimalų sandėliųvaldymą, efektyvų prekių pirkimą ir daug kitų priemonių, kurios padeda sumažintitiekimo grandinės išlaidas.

 

Efektyvus išteklių panaudojimas:

padedame efektyviai panaudoti tiekimo grandinėsišteklius, įskaitant transporto priemones, sandėlius, darbo jėgą ir kt. Tai padedaišvengti nereikalingų išteklių ir užtikrinti jų optimalų panaudojimą.


Tarptautiniai logistikos ištekliai:

turime tarptautinį tinklą ir patirtį dirbant sutarptautiniais tiekimo grandinės ištekliais. Tai apima tarptautinį transportą, muitųprocedūras, tarptautinius sandėlius ir kitus aspektus, susijusius su tarptautine logistika.

Laika Logistic teikia 3PL paslaugas, kurios siekia išspręsti šias problemas iružtikrinti efektyvų tiekimo grandinės veikimą, sumažinant įmonės naštą ir leidžiant jaisutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Mūsų paslaugų ciklas apima transportavimą,sandėliavimą, likučių ir garantinių periodų valdymą, prekių komplektavimą, etikečiųklijavimą, pakavimą ir kitas logistikos funkcijas.

Mūsų 3PL paslaugų cikle jūs turėsite galimybę sandėliuoti nestandartinius ir įvairiųgabaritų bei didelės vertės krovinius. Taip pat pramonines prekes, maisto produktus, medicinos priemones ir daugelį kitų.

Jeigu kiltų klausimų ar norėtumėte sužinoti daugiau, prašome susisiekti su mumisXXXX

Siūlomas 3PL paslaugų ciklas